Asares pagasta Ancenē mācās sapņot un strādāt kopā

LaukumsCik daudz var paveikt visi kopā! Kopīga sapņošana un plānošana, kopīgs darbs un līdzekļi! Nu laukums starp daudzdzīvokļu mājām Ancenes centrā sācis atdzīvoties! Vēl gada sākumā nojauktās mājas vietā un tās apkārtnē – nelīdzena, tukša zeme, bet pavasarī viss sākās. Vispirms – projekta iesniedzējas biedrības „Kopā 2”, pārmaiņu skolu iniciatīvas Asares darba grupas, Asares pagasta pārvaldes un Aknīstes novada pašvaldības pārstāvju kopīgā sapulce par darbības izvēli pilsoniskās līdzdalības veicināšanai. Tad kopsapulces ar vietējo iedzīvotāju piedalīšanos, sapņojot par vēlmēm un apspriežot iespējas.

20.jūnijā – pirmā talka; 34 dalībnieki. Ierīkota jauna puķu dobe, iestādīti košumkrūmi un puķes, iztīrīta smilšu kaste, apgriezti jau esošie košumkrūmi, iztīrīti celiņi, pārvietotas betona plāksnes atpūtas zonas iekārtošanai.

24.oktobris – otrā talka; 32 dalībnieki. Sakārtota puķu dobe un smilšu kaste, uzstādīti četri soliņi, ierīkots auto stāvlaukums, izlīdzināta melnzeme stāvlaukuma malās, savāktas nobirušās lapas.

Darbi vēl turpināsies. Soliņiem plānots pierīkot atzveltnes, smilšu kastei uzlikt pārsegu, izlīdzināt teritorijā otro melnzemes vedumu, pavasarī iesēt zālāju un, kas zina, kopīgā noslēguma pasākumā izsapņot vēl kādu darbu.

Melnzeme Puķu dobe Smilšu kaste Sols

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: