Vecāku skoliņa Druvienā: sākums, kas turpināsies

100_5887Sūtu kārtējo ziņu par ļoti jaukajām Vecāku skoliņas nodarbībām pie mums, Druvienas pamatskolā. Šodien notiek otrā nodarbība – rokdarbi un zīmēšana kopā ar bērnu. Iegāju paskatīties un nofotografēt, kā viņiem veicas un nebeidzu smaidīt. Tādas sajūtas kādu laiku nebija piedzīvotas, jo pašas bērni jau lieli un mazbērnu vēl nav. Kā jaunās mammītes darbojas kopā ar bērniem – tik pozitīvas emocijas, smiekli, jautri izsaucieni! Cik labi, ka mums ir šāda iespēja! Bet, neskatoties uz to, ka ir tikai otrā nodarbība, mammas pašas jau spriež, ka tad, kad beigsies projekts, Vecāku skoliņa turpināsies, un viņas pašas viena otrai un kopā turpinās mācīties un dalīties ar padomu. Vajadzēja tikai sākt.

Šodien no Ķīnas atgriežas arī mūsu koklētāji. Tik ļoti gaidu, kad varēšu ar viņiem satikties! Tad visdrīzākajā laikā rīkosim bilžu un iespaidu vakaru visiem interesentiem.

Velga Černoglazova, Druvienas pamatskolas un projekta direktore

100_5884 100_5889

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: