Sadarbības tīklu aušana: Tirza viesojas Brocēnos un Puzē

2012_SM2S_20_Tirza Puze 07.09.13.Ciemojoties projekta sadarbības skolās Brocēnos un Puzē ir gūtas vērtīgas atziņas un ļoti daudz pozitīvu emociju. Projekta komandai patiess prieks satikt savējos, bet pārējiem iespēja salīdzināt, spriest un secināt, kā strādā un darbojas citas skolas un kopienas. Ieraudzīt, kas mūs vieno, bet kas ir atšķirīgs. Mūsu atziņas:

  • Vēlreiz pārliecinājos, ka ilgtermiņā darbojas lietas, domas, kas nāk no sirds- smaids, atvērtība, iedrošināšana, atbalsts.
  • Strādājam radoši, arī mums ir labs līmenis. Mēs strādājam līdzīgi.
  • Sapratu, cik foršs ir mūsu kolektīvs, ka kopā mums sanāk labas lietas, un ir kur augt!
  • Nedrīkst baidīties kļūdīties
  • Uzzinājām daudz par jauno tehnoloģiju iespējām
  • Ir jaunas idejas darbam tālmācības programmā un ar jauniešiem

Paldies Puzei un Brocēniem par vienkāršību un atvērtību! Gaidīsim ciemos! Brauciena laikā aplūkojām arī Ventspili un Talsus, bijām Valguma pasaulē – smēlāmies idejas un prasmes tūrisma jomā. Un vēlreiz pārliecinājāmies, cik skaista ir Latvija un cik daudz labu cilvēku ir apkārt un blakus.

Kad vaicāju cilvēkiem izteikt savu vērtējumu par notikušo, dzirdēju, piemēram, šādu atbildi: “Nu Tu ar! Man ar formulēšanu pagrūti, drīzāk sajūtas. Bija forši ar vienkāršiem, neiedomīgiem, jaukiem ļaudīm !!! Beidzot pirmo reiz tiku Ventspilī un vispār visur biju pirmo reizi. Gribu vēl !
….liela bagātība atraktivitāte un talants. Tādi ļaudis pašu drūmāko aizvedis līdz smaidam, prieka sajūtām……
Bet tas viss-tak neder projekta izvērtēšanai…..”

Der gan! Un kā vēl!

Tirzas pamatskolas direktore Svetlana Ziepniece

2012_SM2S_20_Tirza Brocenos 06.09.13. 2012_SM2S_20_Tirza Broceni talmaciba sem-rs 06.09.13.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: