Radošā diena Brocēnos

IMG_7317wĪsi pirms vasaras brīvlaika beigām – 30. augustā- Brocēnu brīvprātīgie jaunieši kopā ar Brocēnu vidusskolas parlamenta jauniešiem organizēja radošo dienu. Šīs dienas afiša vēstīja- nāciet, būs interesanti! Un tā patiešām bija! Pirmo uzmanību piesaistīja mūzika pie Brocēnu kultūras centra. Tur pulcējās tie, kas vēlējās piedzīvot pārvērtības gan ļaujot sev uz sejas uzzīmēt skaistus ziedus, gan pielaikojot tērpus un tajos nofotografējoties. Sejas apgleznošana bija tik pieprasīta, ka pat izveidojās rinda pie mākslinieces galdiņa.

Ejot tālāk, lai redzētu, kas vēl Brocēnos notiek, varēja dzirdēt sarunas: „Ejam! Šodien pie kultūras centra uzstāsies „SHUFFL”!” Tā ir deju grupa, kas pulcē Brocēnu bērnus un jauniešus. Deju grupa ir iekarojusi lielu popularitāti brocēnieku vidū, tāpēc, lai noskatītos priekšnesumus, ieradās daudz skatītāju. Jā, un patiesi- dejo liels un mazs, un dejo ar prieku!

Pie bērnu centriņa bija iespējams izveidot sev nozīmīti un uzspēlēt novusu- arī te dalībnieku netrūka. Atnākusi bija arī bērnudārza grupiņa, un katram mazulim tika izveidota nozīmīte. Bērni bija mazliet izbrīnīti, bet priecīgi. Kad pie apvāršņa parādījās divi teletūbiji, viņu sejās atplauka vēl platāks smaids.

Pavisam neparasta rosība valdīja rotaļu laukumā. Tur rosījās parlamenta jaunieši, lai mazajiem apmeklētājiem palīdzētu pūst lielos burbuļus, veidot taureņus, apgleznotu akmeņus,  celtu smiltīs sapņu māju, uzmundrinātu futbola spēlē, skaitītu punktus čiekuru mešanā un iedvesmotu iziet labirintu, turot pie acīm otrādi apgrieztu binokli. Jautra bija futbola spēle, jo katrs spēlētājs ieguva īpašās brilles, un tad nu spēle varēja sākties! Grūtāk bija trāpīt pa bumbu, jo, jāatzīst, īpašās brilles mazliet traucēja, bet vārti tika gūti un prieks bija neviltots.

Arī pieaugušie varēja radoši izpausties, mācoties visdažādākajos veidos siet lakatiņus un apgleznot stiklu.

Šajā dienā Brocēnos uz ielām varēja redzēt daudz vairāk smaidīgu seju, un diena bija izdevusies un ļoti interesanta!

IMG_7303w IMG_7340w IMG_7307 IMG_7321 IMG_7333

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: