Ļaudis atplaukst arī Kazdangā

parka svētkiIzlasot Aijas Tūnas rakstu “Ne meklēt, bet attīstīt talantus – ikvienam!” , bija vien jāpiekrīt.  Jā, katrs cilvēks atplaukst, ja pie viņa atrod pareizo ceļu. Pārmaiņu skolās atplaukst gan skolēni, viņu vecāki, gan pedagogi un šo projektu vadītāji, par to mēs, Kazdangā esam pārleicinājušies paši. Varam dalīties, mācīties. Esam domubiedru grupa, kurai nepieciešams ik pa laikam satikties un bagātināties.  Prieks par to! Rīt Kazdangā PARKA SVĒTKI. Arī šajā pasākumā piedalīsies gan Kazdangas Pārmaiņu skolu komanda un  NVO ”KODOLS’. Pie tam uzņemsim ciemiņus -Brocēnu novada domes pārstāvjus un  iedzīvotājus. Labie darbi turpinās un pazīšanās pāraug sadarbībā un draudzībā. Uz tikšanos!

Biruta Konrāde

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: