Kā skolas gads sākās Tirzā

uz plostaSveiciens mācību gada sākumā no mūsu, Tirzas “bišu stropa”! Lietus mūs nedaudz izmērcēja, bet tas tikai lika saspiesties ciešāk! Augusta nogales un šodienas sarunas kaut kā ik pa brīdim “griežas”  pie Smuku muižā dzirdētajām atziņām. Šodien mēs gan skatījāmies filmu “Zvaigznīte uz zemes”, lai vecāki vairāk un labāk izprot iekļaujošās izglītības būtību un nozīmi, gan diskutējām, ko gaidām no skolas. Un es esmu gandrīz laimīga, ka to vecāku skaits, kuri atkal un atkal pieprasa “stingrākas prasības” un “mērus”, šogad ir krietni mazāks! Vairāk kaut kā runāja par attīstību un attiecībām. Lapiņu ar paldies vārdiem bija vairāk, nekā ar ieteikumiem.

Bet galvenais – mums bija arī savs bungu aplis! Un izdevās! Kā vecāki un skolotāji smaidīja! (žēl, ka fotogrāfijas nesanāca – aizrāvāmies ar radošo procesu!) Maira veiksmīgi tika galā ar uzdevumu, un  lietā likām pat  kastes, bļodas un krēslus. Kopā ar mums gājienā gāja arī Mazulīšu skola, bijām arī uz viena plosta.  Jā, un pasta lidmašīnas mums arī lidoja; iespējamos pasākumus gudroja visi – skolotāji, bērni rakstīja ielūgumus, un vecāki ar lielu interesi pēc tām šos ielūgumus lasīja. Nu gaidīsim ciemos uz cepuru balli, burtiņu svētkiem, krāsaino burbuļu svētkiem un citiem notikumiem.

Lai mums visiem gaišas domas un labs prāts!

Svetlana Ziepniece, Tirzas pamatskolas direktore

2012_SM2S_20_Tirza_ 02.09.vec.un bernu d-cas

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: