Jaunannā sportiska vasara un ražīgs rudens

Ielu vingrošanas nodarbības (4)Aizvadītā vasara bija saulaina, priecīga un sportiska, jo Jaunannā divreiz nedēļā notika SFL atbalstīto programmu „Aktīvais sports” un „Ielu vingrošana” nodarbības. „Aktīvā sporta” nodarbībās piedalījās 20 dažāda vecuma iedzīvotāji – gan puiši, gan meitenes, kurus saista futbols, volejbols un skriešana. Jauniešiem bija iespēja apgūt un izprast ne tikai šo sporta veidu noteikumus, pamatelementus, spēlētāju darbības laukumā, bet arī izkopt un pilnveidot savu fizisko sagatavotību. Šīs programmas dalībnieki centās nekavēt nevienu nodarbību, bija aktīvi un vienmēr pozitīvi noskaņoti. Sportiskākie dalībnieki piedalījās skrējienā „Apkārt Stāmerienas ezeram” un ieguva godalgotas vietas.

Jauniešiem bija iespēja pilnveidot sevi arī vienā no šobrīd populārākajiem sporta veidiem – ielu vingrošanā. Skolas sporta laukums tika pilnveidots, uzstādīti īpaši stieņi, kuri piemēroti šīm nodarbībām. Ielu vingrošanas pamatā ir vingrinājumu komplekss, kur tiek strādāts ar sava ķermeņa svaru. Jaunannā šīs nodarbības bija populāras arī meiteņu vidū, un viņas apmeklēja nodarbības vēl čaklāk kā zēni.

Rudens ir atnācis ar bagātām ražas veltēm dārzos, laukos un arī jaunām aktivitātēm projektā. Vecāku un bērnu jaundibinātais klubiņš ir sācis iestudēt ludziņu. Lomas jau sadalītas, mēģinājumi notiek svētdienās, kad brīvāks brīdis no ikdienas darbiem ir gan bērniem, gan vecākiem. Piektdienās skolas telpās skan ģitāras, džambas un kahoni, pēc vasaras ir atsākušās nodarbības ģitārspēlē un sitaminstrumentu spēlē. Pirmskolas vecuma bērni arī čakli muzicē un mācās jaunus dejas soļus. Sieviešu vokālais ansamblis mēģinājumos iedzied jaunu repertuāru, ar kuru priecēt savus klausītājus. Ideju darbnīcā radoši un izdomas bagāti dalībnieki var strādāt ar netradicionāliem materiāliem. Lai sevi uzturētu labā formā, vingrošanas nodarbībās iesaistās arī seniori. Kopienas iedzīvotājiem šis būs radošs un interesants rudens.

Jaunannas projekta direktore Janīna Pužule

Ielu vingrošanas nodarbības (2) Futbola nodarbības 3w Ielu vingrošanas nodarbības (2)w Skriešanas nodarbības 2 Skriešanas nodarbības.w

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: