Druvienas pamatskolā sāk darbu Jauno vecāku skola

100_586119.septembrī  Druvienas pamatskolas pirmsskolas grupas klase pulcēja 18 jaunos vecākus uz pirmo Vecāku skolas nodarbību. Šādas nodarbības Druvienā tiek organizētas pirmo reizi, un mums pašiem ļoti patīk un aizrauj tas, ko darām, bet galvenais, ka jaunie vecāki ir ieinteresēti būt kopā un tik atsaucīgi! Jau pagājušā mācību gada noslēgumā veicām aptauju, kādas nodarbības būtu aktuālas jaunajiem vecākiem, ar kādiem lektoriem un par kādiem jautājumiem būtu nepieciešamība runāt, kādas praktiskas lietas vēlētos apgūt. Atsaucība no vecāku puses bija liela, par ko liecina arī pirmās nodarbības apmeklējums. Šajā tikšanās reizē vecāki uzzināja par pirmās palīdzības sniegšanu bērnam dažādu traumu gadījumos, praktiski mācījās veikt brūces pārsiešanu. Tāpat tika runāts par stājas un vispārējās fiziskās attīstības jautājumiem, demonstrēta nomierinoša masāža bērnam.  Pēc nodarbības māmiņas saka: iemācījos brīnišķīgu veidu, kā nomierināt bērnu un arī pašai nomierināties – taktilo masāžu; ieguvu drošības sajūtu, ka nobrāzuma vai pušuma gadījumā spēšu labi palīdzēt savam bērnam;  ieguvu kopības sajūtu ar citiem Druvienas jaunajiem vecākiem.

Paldies Druvienas pagasta sociālajai darbiniecei un mediķei Indrai par pārdomāto nodarbību!

Jau nākamajā nodarbībā, kas notiks 26.septembrī, pievērsīsimies praktiskajiem rokdarbiem, ko vecāki ikdienā kopā ar savu bērnu brīvajos brīžos var darīt mājas.

Druvienas pamatskolas un projekta direktore Velga Černoglazova

100_5855 100_5857 100_5870 100_5864

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: