Druviena – ja vajag, panes arī kukuragā

Mīļš svētku sveiciens no Druvienas! Šajā mācību gadā esam tikai 58 skolas bērni un 16 mazie pirmsskolēni, bet tieši nelielais skolēnu skaits ļauj mums ieraudzīt katru bērnu, ieraudzīt katra stiprās puses un intereses, attīstīt tās. Rīt jau visi dosimies skolas kopīgajā pārgājienā, kas ļoti vieno lielos un mazos. Nepieciešamības brīžos lielie bērni mazos panes kukaragā, un visi apmierināti un priecīgi. Šādu pārgājienu organizējam jau otro gadu, jo bērniem tas ļoti patīk. Bet to var darīt tikai šādā draudzīgā saimē. Visīstākā dzīvesmācība un sociālās zinības!

Šonedēļ piedalāmies divos projektos novada līmenī – folkloras kopa “Pērlis” un skolas koklētāji, kā arī skolas Amatu centra amatnieki nodrošina radošās darbnīcas starptautiskā Sēņu projekta ietvaros un Bānīša svētkos. Aiz kalniem nav arī Ķīnas brauciens. Darba daudz un dzīve mazajā Druvienā ir ļoti interesanta. Tā kā – vietai nav nozīmes, lietas un notikumus veidojam mēs paši.

Ar sveicieniem, Velga Černoglazova, Druvienas pamatskolas direktore

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: