Divas nometnes, četras darbnīcas, mazuļu skoliņa – tā ir Tirzas ģimeņu radošā vasara

2013_SCS2_05_Tirza_maz.skola gim d-caTirzā aizvadīta patiesi radoša vasara ģimenēm – dažāda vecuma bērni un jaunieši kopā ar vecākiem un vecvecākiem varēja darboties radošajās darbnīcās pirmskoliņā pie skolas un jaunajā rotaļu laukumā pie „Tirzmalām”. Veidoja dekorācijas izrādei, dziedāja, veica eksperimentus, pūta ziepju burbuļus, veidoja smilšu gleznas un būvēja smilšu pilis; gatavoja vējdzirnaviņas un papīra puķes. Vasaras mēnešos pavisam notika divas dienas nometnes un četras vienas dienas darbnīcas. Un sešas nodarbības Mazulīšu skolas audzēkņiem un viņu mammām. Pašiem mazākajiem bija iespēja kopā ar savām māmiņām iepazīt pasauli caur spēlēm un rotaļām, turklāt izmantojot aprīkojumu, kas iegādāts par projekta līdzekļiem – attīstošās rotaļlietas un krāsaino bumbu baseins. Patiess prieks, ka māmiņas labprāt izmanto šo izdevību un arī turpmāk ar saviem bērniņiem dosies uz skoliņu, lai dalītos pieredzē un vienkārši izbaudītu labu laiku kopā ar saviem bērniem, gūstot jaunus patīkamus iespaidus un priekšstatus.

Marata Daniela māmiņa Anda ir priecīga, ka viņa kopā ar dēlu var spēlēties ar attīstošajām mantām un gūt fantastiskas emocijas. Viņa noteikti gribētu turpināt nodarbības.

Olitas un Litas Janetas mamma Aelita novēroja, ka darbojoties kopā ar mammu, bērni pamazām kļūst drošāki, iepazīst vidi un citus bērnus. Abām meitenēm ļoti patika rotaļas un pasakas, un mamma priecājās par iespēju piedalīties šādā nometnē. „Kas var būt labāks par lietderīgi pavadītu laiku kopā ar bērniem,” viņa saka.

Darbnīcu vadītāja Ligita Trekše priecājas par vecāku atsaucību. Liels prieks ir arī par to, ka dažāda vecuma dalībnieki tik viegli spēja sastrādāties un kopā darboties.

Krāsainas pārvērtības notika arī  „Skoliņas” rotaļu laukumā. Liels paldies pagasta iedzīvotājiem, kas palīdz iekārtot rotaļulaukumu ar centību un rūpību, izgatavojot jaunas šūpoles un padarot to saulaināku un krāšņāku.

Anete Ziepniece, projekta darba grupas locekle

2013_SCS2_05_Tirza_ maz.skola baseins

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: