Brocēnu senjori ciemojas Kazdangā

IMG_1652Kad gaisā smaržo pēc āboliem un kazdandznieki svin Parka svētkus, ar aktīvām, atraktīvām un lustīgām izdarībām 16 Brocēnu senjoru „meitenes” uzņēma Kazdangas biedrība „Kodols”. Kopīgi iepazināmies ar Kazdangas Meža muzeju un pils saimnieku Manteifeļu dzimtas vēsturi, izstaigājām pils parku, apjūsmojām darbinieku vēlmi papildināt reto koku stādījumus. Interesanta sakritība – retos kokus palīdz sarūpēt Brocēnu novada Blīdenes stādaudzētava. Nesteidzīgi, iepazīstot Kazdangu, risinājās sarunas par biedrības „Kodols” darbību, Brocēnu bibliotēkas draugu kluba norisēm. Vairākām kundzītēm Kazdanga saistās ar bērnības dienu atmiņām, mācībām tehnikumā, arodbiedrības sporta spēlēm, kādai Kazdangā dzīvo jaunības dienu draudzene. Mārītei izdevās satikt draudzeni, kuru nebija satikusi kopš savas kāzu dienas. Jauki! Draudzība atjaunota. Emocionālu pacēlumu guvām piedaloties pūtēju orķestra „Kazdanga” un Ivo Fomina koncertā.

Man ir neizsakām prieks par kundzīšu nenogurstošo enerģiju, optimismu un negaušanos par savām kaitēm. Esmu ievērojusi, ka lielāko gandarījumu gūstu, organizējot pasākumus citu paaudžu cilvēkiem. Tas ir prieks, jauna enerģija un idejas. Paldies par uzņemšanu „Kodols” meitenēm.

Laura Miķelsone

IMG_1647

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: