Beverīnā atvērta Dāvanu darbnīca un pirmais pircējs internetveikalam!

Picture 02714. augustā, Trikātas Kultūras nama telpās Nākotnes ielā 2 tika atklāta biedrības “Iespēju durvis” jaunizveidotā dāvanu darbnīca. Dāvanu darbnīcā ikvienam ir iespējams izvēlēties un pasūtīt Beverīnas novada amatnieku darinājumus – rotas, interjera priekšmetus, rotaļlietas, traukus, somas, cepures, zeķes un daudz ko citu – gan savam priekam un vajadzībai, gan mīļām dāvanām. Darbnīcā patlaban izvietojies arī biedrības birojs un plānots iekārtot vietu dažādu praktisku nodarbību organizēšanai.

Tikai dažas dienas pirms darbnīcas durvju vēršanas biedrība “laida gaisā” savu mājas lapu ar adresi www.iespejudurvis.lv, kur pieejama plaša informācija par biedrības organizētajiem pasākumiem dažādu projektu ietvaros. Sadaļā “Veikaliņš” apskatāmi un pasūtāmi iekārotie amatnieku darbiņi. Veidojot veikaliņa piedāvājumu, darbojamies cieši kopā ar mūsu sadarbības partneriem – biedrību “Beverīnas amatnieki”, tādēļ vairākas no mājas lapā redzamajām lietām atrodamas arī “Beverīnas amatnieku” veikalā Valmierā.

Nu jau klāt septembris un satraucošā 14. augusta diena liekas gana sens notikums, bet mums nu ir pavisam nesens JAUNUMS – tika veikts pirmais pirkums interneta veikaliņā, pie tam pircējs nebija ne “mūsējais”, ne “vietējais”! Preces piegādāšanas process izvērtās par īstu pārbaudījumu, un no šī viena gadījuma mēs jau iemācījāmies tik daudz, cik droši vien nevar ne piecās gudrās grāmatās izlasīt. Arī ar mājas lapas statistikas rādītājiem varam būt pietiekami apmierināti. Nu tik jāķeras pie nopietnākiem reklamēšanas darbiem un lielākas rosības darbnīcas telpās.

Sekojiet pēdām – jums ir ideja, mēs palīdzēsim to īstenot!

durvju plaksnePicture 014 Picture 049

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: