Balsojiet par skaistāko Beverīnas foto!

Augustā noslēdzās Beverīnas novadā rīkotais fotokonkurss “Mans Beverīnas fotomirklis”, kurā varēja piedalīties visi novada iedzīvotāji un tie iedzīvotāji no kaimiņu novadiem, kuri apmeklēja projekta “Skola iziet Ciemā” ietvaros notiekošās fotonodarbības. No konkursam iesūtītajiem vairāk nekā 80 darbiem 20 fotogrāfijas tika izvēlētas ceļojošās fotoizstādes veidošanai, kas jau pavisam drīz būs apskatāma gan Trikātā, gan Brenguļos un Kauguros, un kur ikviens varēs balsot par savu favorītu. Bet visi tie, kas nedzīvo Beverīnas novadā, var apskatīt mūsu dalībnieku darbus un balsot par tiem biedrības “Iespēju durvis” lapā portālā draugiem.lv: www.draugiem.lv/iespejudurvis.

Lai arī Jums prieks par mūsu veikumu! Projekta direktore Linda Krūmiņa

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: