Tirzas ģimenes gūst prieku radošajās darbnīcās

2012_SM2S_20_tirza gim.inic.projekts- un jaunas rotallietas-wNo 22. līdz 25. jūlijam Tirzas pamatskolas pirmskoliņā notika dienas nometne ģimenēm ar bērniem „Radošās darbnīcas”. Četru dienu laikā bērni un mammas kopā zīmēja, līmēja, dziedāja, gatavoja ziepes, būvēja smilšu pilis un priecājās. Mazie bērni labprāt spēlējās ar jaunām rotaļlietām, kas iegādātas par SFL atbalstītā projekta līdzekļiem. Gustavam nometnē ļoti patika strādāt ar pinceti un pārvietot saspraudes ar magnētu. Gustava mamma Anita atzina, ka šī ir pirmā reize, kad nometnē var piedalīties kopā ar bērniem, viņai bija liels prieks visu darīt kopā – klausīties pasakas, staigāt pa akmeņu taku un, jo īpaši, spēlēt skolotājas Ligitas pašizveidotās galda spēles.

Olitas un Litas Janetas mamma Aelita novēroja, ka darbojoties kopā ar mammu, bērni pamazām kļūst drošāki, iepazīst vidi un citus bērnus. Abām meitenēm ļoti patika rotaļas un pasakas, un mamma priecājās par iespēju piedalīties šādā nometnē. „Kas var būt labāks par lietderīgi pavadītu laiku kopā ar bērniem,” viņa saka.

Darbnīcu vadītāja Ligita Trekše bija pārsteigta par atsaucību – ceturtdien, piemēram, nometni apmeklēja 16 dalībnieki. Viņa priecājās par to, ka dažāda vecuma dalībnieki tik viegli spēja sastrādāties un kopā priecāties.

Augustā radošās darbnīcas ģimenēm notiks skolā un jaunizveidotajā rotaļu laukumā pie „Tirzmalām”. Rotaļu laukuma atklāšanas svētki būs 17.augustā.

Anete Ziepniece, projekta darba grupas locekle

gim.d-ca tirza 2012-SM2S-20_2013 julijsw

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: