Raibā vasara Kurmenē

P6100681Jūnijā Kurmenes iedzīvotājiem tika organizētas dažādas aktivitātes, Pēterdienu gaidot. Divas nedēļas risinājās foto konkurss „Skats uz Kurmeni caur fotoobjektīvu”, kur tika fotografēti krāšņi pagasta dabas skati un populārākās ēkas Kurmenes pagastā. Konkursā piedalījās pieci aktīvi Kurmenes bērni un jaunieši – Dana Veismane, Enija Gulbe, Elmārs Kondrots, Nadīna Čudare un Marta Barbara Letkovska.

Mazākie bērni un arī jaunieši tika aicināti veidot Kurmenes kolāžu, kur varēja zīmēt sev mīļāko pagasta vietu, ēku, objektu vai, ko labprāt patīk darīt Kurmenē. Bērni izpaudās dažādi, zīmējot estrādi, skolas ēkas, bijušo „Suņa būdu”, laivas ar laivotājiem un protams, ka Mēmeli. No uzzīmētajiem zīmējumiem mākslinieki izveidoja kopīgu kolāžu un izstādīja interesentiem, kopā ar fotokonkursa bildēm nelielā izstādē Baltās skolas pirmajā stāvā.

Toties jūlija sākumā Kurmeniešus pārsteidza mazās raganiņas ierašanās, kurai bija notikusi nelaime – pazudusi lidot spēja, un viņa netika mājās. Kopīgiem spēkiem bērni kopā ar vecākiem, pildot dažādus uzdevumus pa pagasta teritoriju, mēģināja palīdzēt Mazajai raganiņai nokļūt mājās. Palīdzēt bija ieradušās arī ģimenes no kaimiņu pagasta, Valles un kopīgiem spēkiem lielajiem palīgiem izdevās Mazajai raganiņai atgūt lidošanas spējas. Pateicoties par palīdzību, raganiņa aktīvos palīgus pacienāja ar garšīgiem saldējuma kokteiļiem!

P6100676 P7040873

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: