Pārvērtības autobusa pieturā – Murmastienē

Pašā vasaras plaukumā, jūlija nogalē Murmastienes bērni vairākus vakarus pavadīja, atjaunojot autobusa pieturu virzienā uz Varakļāniem. Sākums šai aktivitātei meklējams krietni agrāk. Šī mācību gada noslēgumā biedrība „Zemes bites” izsludināja konkursu „Murmastienes vizītkarte”, kura ietvaros jaunieši tika aicināti uzzīmēt savu ideju, kā varētu izskatīties autobusa pietura. Darbiņi tika apkopoti, atlasīti labākie un deviņi no tiem nodoti vērtēšanai. Par idejisko motīvu pieturas jaunajam izskatam katrs interesents varēja nobalsot Murmastienes pagasta bibliotēkā. Mīļš paldies bibliotekārītei Teresijai Ivenkovai, kura aktīvi ieinteresēja un iesaistīja balsošanā bibliotēkas apmeklētājus!

Ciema vīri jau mēneša sākumā izlīdzināja pieturas sienas un pielaboja laika gaitā izbirzušos caurumus. Atlika tikai saskaitīt balsis, nopirkt krāsas un darbs varēja sākties! Konkursā vislielāko iedzīvotāju atbalstu bija saņēmis Edgara Žeikara zīmējums. Tādēļ blakus vītoliem uzziedēja ābeles. Tika pievienota pļava, lietus mākonis un stārķis. Un diez vai atradīsies kāds, kurš, braucot garām Murmastienei, nebūtu pamanījis košo sauli, kas rotājas autobusa pieturas stūrī un, cerams, sildīs visus arī ziemā. Paldies pieaugušajiem, kas devās palīgā – pieturas jumtam tika uzlikta arī jauna apmale!

Vislielākais paldies mūsu jauniešiem, kas ar prieku piedalījās, lai izdarītu kaut ko jauku savai Murmastienei. Tomēr jāatzīst, ka pat labajiem darbiem nepietiek ar iniciatīvu, atsaucību un darba prieku vien. Finansiālo un emocionālo atbalstu projektam „Murmastienes vizītkarte” sniedza Sorosa fonds – Latvija. Projekts īstenots ar Atvērtās sabiedrības fondu(Open Society Foundations – OSF) finansējumu.

Lai mums visiem vēl daudz radošu ideju, ko īstenot! Ilze Zepa

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: