Arī Ozolu pamatskolā taps krāsains sporta laukums

Valkas novada mazo skolu īpašais lolojums pilsoniskās līdzdalības sekmēšanas sadaļā ir projekts „Krāsaini sporta laukumi Vijciema un Ozolu pamatskolās”, kuru koordinē un tāpēc arī piektdien, 23. augustā paredzēto talku, kurā notiks sporta laukuma sakopšana un krāsošana, organizē biedrība „Atrodi laiku sev”. Kopīgi atjaunosim sporta inventāra krāsojumu, rotaļu laukuma nožogojumu, sakārtosim skrejceliņu un lodes grūšanas laukumu. Talkas noslēgumā būs kopīga pasēdēšana un diskusijas par sporta laukuma turpmāko uzturēšanu. Esam pārliecināti, ka kopā talkot un sportot ir gan drošāk, gan jautrāk, tāpēc aicinām pievienoties ikvienu! Tikšanās piektdien plkst.10.00 Zvārtavas pagasta Ozolu pamatskolā! Vijciema pamatskolas sporta laukuma sakopšanas talka notika 11. jūnijā.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: