Druvienas pamatskolā atkal top kokles

DSC02852Pagājušajā nedēļā Druvienas pamatskolā notika ceturtā Kokļu darbnīca, kurā izgatavotas 11 jaunas kokles. . Tā ir vienreizēja iespēja izgatavot mūzikas instrumentu pašam ar savām rokām, ieliekot tajā visas labās domas un enerģiju, sajūtas un raksturu. Tieši tāpēc katra Druvienā tapusī kokle ir vienreizēja un īpaša. Pie mums bija cilvēki no Druvienas, Gulbenes, Ikšķiles, Rīgas, Salaspils –  jaunieši un pieaugušie, dažādu profesiju pārstāji, kurus vieno mīlestība uz mūziku, pārliecība par latviešu tradicionālo kultūras vērtību saglabāšanu. Atkal bija satikšanās ar ļoti pozitīviem un atvērtiem cilvēkiem, no kuriem mēs, Kokļu darbnīcas organizatori, ik gadu smeļamies enerģiju un labestību turpmākajam darbam.

Šonedēļ ir sākusies Folkloras un latviskās dzīvesziņas nometne, kurā darbosies 62 cilvēki – bērni, jaunieši, ģimenes; arī šoreiz dalībnieki ir no Druvienas un Gulbenes novada, Smiltenes, Cesvaines, daudz rīdzinieku, Priekuļu novada, Ikšķiles, Jūrmalas, Salaspils, Carnikavas, Ropažiem, Ķekavas, Drustiem. Skola pilna cilvēkiem, satiekas draugi, kuri piedalījušies arī iepriekšējo gadu nometnēs. Ļoti laba kopējā atmosfēra – kā vienmēr!

Druvienas pamatskolas direktore Velga Černoglazova

DSC02853 DSC02862 PB160182w

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: