Bēbīšu spartakiāde Vārkavā – izdevusies!

DSC_062318.augustā Vārkavas pamatskolas jauno stadionu pieskandināja bērnu balsis- te notika SFL projekta „Skola mazam un lielam” jauniešu studijas organizētā „Bēbīšu spartakiāde”. Uz spartakiādi tika aicināti bērni vecumā no nulles līdz septiņiem gadiem. Kopā ar viņiem uz intriģējošo pasākumu devās vecākie brāļi, māsas, vecāki, vecvecāki un citi mazo sportistu līdzjutēji. Ierodoties uz pasākumu, mazuļus sagaidīja nerātnās Mikipeles un Ezis (jauniešu studijas dalībnieces Guna Stubure, Elīna Cimbolineca un Inta Gavare). Katrs spartakiādes dalībnieks tika piereģistrēts un saņēma savu starta numuru. Mazos censoņus startam sadalīja vecuma grupās: no 0 līdz 3 gadiem (visvairāk pārstāvētā dalībnieku grupa), no 3 līdz 7 gadiem. Tika dota iespēja startēt arī līdzjutējiem vecuma grupās no 7 līdz 11 gadiem, no 11 līdz 16 gadiem un no 16 līdz 99 gadiem.

Spartakiādes atklāšanā uzrunas teica  Vārkavas pamatskolas un SFL projekta „Skola mazam un lielam” direktore Skaidrīte Medne un Vārkavas novada domes priekšsēdētāja Anita Brakovska. Pēc uzklausītajiem laba starta vēlējumiem varēja sākties sacensības. Pirmais starts tika dots jautrajai stafetei, kas sastāvēja no sešiem mazākiem etapiem – līkloču skrējiena, pērļu zvejošanas, zaķa cilpu lekšanas, veiklā hokejista skrējiena, drošā peldētāja skrējiena un uzvaras skrējiena. Uz starta līnijas pirmie devās paši mazākie spartakiādieši (no 1 līdz 7 gadiem) kopā ar saviem asistentiem, kas palīdzēja veikt šo trasi sportistus jautri uzslavējot, ja nepieciešams pieturot pie rokas vai arī nesot tos klēpī. Pēc finiša katrs mazulis saņēma medaļu saldu balvu. Lielu prieku un ovācijas, veicot šo stafeti, sagādāja vecuma grupa no 16 līdz 99 gadiem. Mazuļiem bija liels prieks redzēt savas māmiņas un vecmāmiņas lecot un skrienot. Pēc tam varēja sacensties par veiklākā velobraucēja titulu, mest ūdensbumbu resnajam runcim, kas stāvēja futbola vārtos. Rāpošanas sacensībās pēc saldumu saujas tika dota iespēja piedalīties ikvienam spartakiādes apmeklētājam, jāteic, ka šī aktivitāte aizritēja ar smiekliem un humora dzirksti, jo končas garšo visiem- no 1 līdz 99 gadu vecumam.

Spartakiādes laikā darbojās arī „Vinnija Pūka skola”, kurā varēja darboties mērenāku aktivitāšu cienītāji. Te Gunitas Lazdānes vadībā varēja zīmēt, līmēt, krāsot un citādi radoši izpausties. Par muzikālo noformējumu rūpējās jauniešu studijas dalībnieki Oskars Mednis un Anda Klindžāne. Mūzikas pavadībā varēja jautri izlēkāties piepūšamajā pilsētiņā, par kuru bija parūpējusies Vārkavas novada dome un kultūras centrs. Lai ceļš uz mājām būtu gandarījuma pilns, katrs mazais dalībnieks saņēma „Spartakiādes dalībnieka titulu”, ko piešķīra pasākuma organizatori – jauniešu studijas dalībnieki un tās vadītāja Diāna Stubure.

DSC_0197 DSC_0209 Gimene sporto (1) Mamma - hulahupa cempioneDSC_0176 DSC_0369 Gimene sporto (2) Pretii_uzvarai (1) Pretii_uzvarai (2)

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: