Augusts Kurmenē

P8101029Augusta sākumā notika ikgadējā sporta diena Kurmenes bērniem un jauniešiem. Šogad uz dažādām aktivitātēm atnācējus aicināja Pepija. Viņa bērniem bija sagatavojusi snaipera, ašā nesēja un veiklo disciplīnu, kā arī bumbiņas mešanu un ačgārno metienu. Bērni saulainajā dienā jautri pavadīja laiku. Pēc aktivitātēm pilnās dienas, dalībnieki devās uz kafejnīcu „Kurmītis”, kur viņi baudīja gardu picu. Noslēgumā censoņi tika apbalvoti ar diplomu un medaļu, kā arī Pepija uz atvadām, katram pasniedza saldējumu.

Visās augusta ceturtdienās kurmenieši biedrības telpās varēja apgūt pērļošanas prasmes; nodarbības vada vietējās iedzīvotājas B. Kāpiņa un M. Balode. Aktīvās dalībnieces atzīst, ka šī nodarbe viņas aizrauj uz vairākām stundām un laiks paskrien nemanot. Materiālus rotu izgatavošanai var iegādāties uz vietas.

P8101078 P8101103 P8101109

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: