Turlava: saules siera ritulī

liekam galda un garsojam Pirms Jāņu laikā, katrā mājā noris darbi, tiek pušķotas sētas, un gatavots cienasts. Lai mūsdienās neaizmirstu sentēvu ieražas un tās tiktu godā celtas, tad Turlavas „Dzīvot prieka skola – 2” pieaicināja saimnieces, lai iemācītu siet sierus vietējiem ļaudīm un atsvaidzinātu atmiņu tām mājsaimniecēm, kas to sen nav darījušas, jo kā zinām ir teiciens, noderīgs ir viss aizmirsts vecais. Izrādījās tas nemaz nav tik grūti, sējām svaigos sierus ar sezama sēklām, ar zaļumiem, ar garšvielām un, protams, arī tradicionālo ar ķimenēm. Pasākums izdevās lielisks, jo pie visa klāt neatņemama sastāvdaļa bija sarunas, ko katrs vēl grib iemācīties, visas vienojās, ka rudenī vēlas tikties, lai viena otrai stāstītu un dalītos pieredzē par tēmu – es daru tā, rudens salāti burciņā.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: