Turlava: dalāmies pieredzē un iegūstam divtik

masaza_eteriskas_ellasMācīties un uzsākt ko jaunu var jebkurā vecumā, tas ir pierādījies arī pie mums Turlavas „Dzīvot prieka skola 2” laikā. Dalīties pieredzē nozīmē daudz vairāk nekā mēs spējam iedomāties, jo no līdzcilvēki daudz iegūst.  Mūsu iecienītākās nodarbības ir dalīšanās pieredzē, jo kaimiņš vai draugs, kas dzīvo te pat līdzās ir spilgts piemērs tam, ka mēs varam, un ka drīkstam uzdrīkstēties. Paši nemaz nezinājām, bet pateicoties SFL projektam, meklējam savā apkaimē cilvēkus ar dažādām interesēm un atradām Ivetu Pļaviņu, kas ne tikai pārzina dabas līdzekļus veselībai, bet arī izmācījusies par masieri un nu, pateicoties šai nodarbībai, mums ir pašiem savs masieris, jo nupat viena no aktīvām nodarbību apmeklētājām beigusi kursus un ieguvusi masieres sertifikātu.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: