Tā skrēja Ķoniņi

atrakcija_ķoniņu_stilā2.jūnijā Turlavā notika „Skrējiens – 2013”, ko papildināja tautas skrējiens „Tā skrēja Ķoniņi”. Tautas skrējienā piedalījās, gan ciemiņi, gan vietējie iedzīvotāji liels, vai mazs visi skrēja, un prieks par tiem, kas bija padomājuši par tērpa noformējumu, jo tautas skrējienam tēma bija – „Tā skrēja Ķoniņos”. Skaistāko tērpu īpašniekiem, dāvinājām māla krūkas un vāzes, bērniem tika pa saldumam. Neraugoties uz lielo karstumu, tautas skrējienā piedalījās 202 skriet gribētāji, par to liels prieks, jo tas nozīmē, ka mums rūp sava veselība, jo veselīgā organismā tikai var dzimt jaunas idejas un darba spars. Pasākums bija ļoti kupli apmeklēts, un kamēr pieaugušie skrēja garās distances bērni piedalījās spēļu aktivitātēs, šoreiz tās bija senatnīgā stilā, bija jāmet papīra bumbas abrā un jātrāpa mērķī caur zirga sakām, ar speciāli uztaisītām šautriņām ar muti bija jāšauj caur birstes kātu, vēlāk daudzi secināja, ka tādu uztaisīs arī mājās ciemiņu izklaidei, jo ieguldījums neliels – birstes kāds, koka irbulīši un putuplasts. Prieks radīt citiem prieku un smaidu.

starts mammām ar ratiņiem tērpi_tautas_skrejienam pēc dāvanām

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: