Skrudalienā pārmaiņas veido paši savām rokām

IMGP7097Ne karstums, ne lieti nespēja traucēt biedrībai „ Dzidra straume” uzsākt rosīšanos, lai labiekārtotu un atjaunotu Skrudalienas pamatskolas apkārtni. Darba un gribētāju palīdzēt izrādījās tik daudz, ka nācās visus darbus sadalīt vairākos posmos, lai varētu rosīties viens otram netraucējot un būtu prieks par atkalredzēšanos. Tā nu pirmajā posmā atjaunota strūklaka, pagasta pārvalde uzstādījusi soliņu, lai visi interesenti varētu priecāties par strūklaku, ērti sēžot, satīrīta un atbrīvota no liekā labiekārtojamā teritorija, vietējie zemnieki atveduši zemi, ierīkots zāliens, notīrīti un noslīpēti akmeņi. Tūlīt ķersies pie puķu dobju nodalījumu mūrēšanas, trepju dekorēšanas un taureņa uzstādīšanas.

IMG062 IMGP6714 IMGP7031 IMGP7339 IMGP7344

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: