Skrudalienā mājas rotā radošie darbi

DSC09715 (1)wSkrudalienas pamatskolā divus pavasara mēnešus pagasta iedzīvotāji, vecāki, skolēni un skolotāji apguva pamatus floristikā. Pašu rokām radītās skaistās lietas priecēja acis, sildīja sirdis un tagad rotā mājas un skolas telpas. Sizāla margrietiņas, konfekšu pušķi, dāvanu noformējumi, salvešu tehnika, dekoratīvi koki, kolāžas, stiepļu tehnika, kreppapīra ziedu darinājumi tika veidoti sev, skolai, dāvanās saviem tuviniekiem, kolēģiem.Kursanti gatavoja darbus gan individuāli, gan grupās, veidojot dekorācijas skolai. Tagad skolas telpas rotās dekoratīvi koki, mākslīgi ziedi no sizāla, ar salvetēm dekorēts kubs un no stieplēm veidots dekoratīvs šķīvis. Tika apgūtas dažādas dāvanu iesaiņošanas tehnikas. Lielu interesi un sajūsmu izraisīja no kreppapīra veidotas palmas, sniegpulkstenītes, narcises, dālijas, rozes, krokusi, margrietiņas.

Dažu kursantu atsauksmes: „Saņemot dāvanas draugi bija patīkami pārsteigti par neparasto dāvanu noformējumu. Interesējās, kur tik skaistas lietas var nopirkt. Bija pārsteigti, ka pati to mācēju izveidot. Par to man liels prieks! Tagad ir iedvesma veidot atkal jaunas dāvanas. Pat ir pirmie pasūtījumi.”

„Mamma sapirka stieples, papīru un izveidoja jau četrus pušķus. Iemācīja vecāko meitu, un tā tagad arī taisa pušķus, rādīja saviem paziņām.”

„Es, kad pabeigšu šo darbu, uzreiz iešu ciemos. Cik burvīga dāvana sanāk!”

„Vai cik interesanti un cik neparasti! Pat nevarēju iedomāties, cik skaisti sanāks!”

„Priecē tas, ka pateicoties apgūtajai tehnikai ar savām rokām var veidot burvīgas dāvanas.”

Pēc kursiem veidojot dāvanas, suvenīrus, pielietojot iegūtās prasmes, kursanti varēs vairot skaistumu un pozitīvas emocijas, dalīties pieredzē ar citiem interesantiem.

Santa Belousova, projekta „Skrudalienas pamatskolas daudzfunkcionālā centra darbības attīstība” direktore

DSC09936 DSC09894 DSC08520.w

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: