Salnavā gūta iedvesma uzņēmējdarbībai

 uznemejdarbibas kursi17. jūnijā pie mums Salnavas pamatskolā viesojās no Ludzas NVA aģentūras Sandra, kura sniedza pamācošu lekciju „Karjeras izaugsme” jauniešiem, absolventiem un  bezdarbniekiem, kā arī interesantu nodarbību vadīja Jānis Baltačs, kas palīdzēja nostiprināt savas zināšanas vai iegūt jaunu ideju. Piedaloties SFL iniciatīvā „Pārmaiņu iespējas skolām” gan es, Modrīte,  gan mani apmācāmie, esam ieguvuši būtisku un neaizmirstamu pieredzi uzņēmējdarbībā. Šo četru mēnešu laikā projekta dalībnieki, tai skaitā arī es, ir veikuši daudz un dažādas aktivitātes, lai izzinātu uzņēmējdarbības būtību un tai nepieciešamos procesus. Esam iepazinušies ne tikai ar uzņēmējdarbību, bet arī ar grāmatvedību un mārketingu.

Projekta ietvaros esam apmeklējuši bioloģiskās saimniecības Preiļos un Mežvidos, kā arī savā pagastā. Dzirdot šo saimnieku stāstus par savu biznesa ideju realizēšanu, tas spēja mūs iedvesmot, kā arī likt saprast to, ka jebkuram biznesam ir savi kāpumi un kritumi. tika izveidoti arī dažādi biznesa plāni. Pēc manām domām, EKO spilveni un biškopības idejas, kurus izdomāja projekta dalībnieces, ir pietiekami labas, lai ar tām spētu uzsākt konkurētspēju un labi pelnošu biznesu.

Iespējams, ka kādreiz varēsim lepoties ar to, ka kāds no projekta dalībniekiem  būs realizējis savas idejas un izveidojis plaukstošu biznesu, pateicoties gan mūsu atbalstam, gan tālāk nodotajām zināšanām.

Modrīte

DSC00851 baltacs

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: