Murmastienes mazuļi sporto

sporta diena 2w18.jūnijā Murmastienes Ķiparu nams pulcināja visus kopā uz SPORTA DIENU. Pēc karoga iznešanas un sadraudzības ieteikumu atkārtošanas Lellīte Dacīte palīdzēja iesildīties ne tikai rokām, kājām, bet arī balstiņai. Sportošanas sākumā katrs dalībnieks saņēma no Karlsona sportiskā ķipara dalībnieka karti, uz kuras katrs krāja uzlīmes par piedalīšanos apmeklētajās aktivitātēs. Pavisam Ķiparu nama saimnieki bija sagatavojuši 12 dažādas atrakcijas – bumbu speršana vārtos, lidojošie šķīvīši, bumbiņu mešana apļos, torņu celšana, lielais loms un mazais makšķernieks, jautrie knaģīši, apslēptās mantas meklēšana, pāru atrakcijas – nerātno bumbiņu nešana šķīvīšos, bumbu šurumburums pa trim, stafetes. Noslēgumā Karlsons atnesa Brīnumlādi, kuru atvērt varēja tikai noskaitot brīnumvārdus. Katrs dalībnieks saņēma tik končiņas, cik uzlīmītes bija sakrājis. Par piemiņu katrs mājup devās ne tikai ar saldumiem, bet arī sportiskā ķipara dalībnieka pierādījumu – uzlīmju krāšanas karti.

Edīte Grudule

sporta diena 1 sporta diena

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: