Kārķu „Radošās vasaras nodarbības” vijciemiešu skatījumā

Radosas vasaras nodarbibas_Karki_wPati pirmā tikšanās pieredzes apmaiņā „Radošajās vasaras nodarbības” notika 7. jūnijā Kārķos. No Vijciema devāmies ceļā 8.45 no rīta ar autobusu, kurā mūs jau sagaidīja Ozolu skolas pārstāvji un vēlāk pievienojās ērģemieši. Galapunktā pie skolas mūs sagaidīja viesmīlīgie saimnieki ar brokastīm, svinīgu atklāšanu un iepazīstināšanu ar darba kārtību. Kārķos bija paredzētas vairākas darbnīcas, kurās mūs iepazīstināja ar bišu darvu, stropiem, medus iegūšanu un pārstrādi. Tā kā mūsu vidū bija dalībnieki, kuri arī nodarbojās ar bitēm, tad varēja padalīties pieredzē un brīžiem pat izveidojās spraiga diskusija.

Visvairāk mums patika darbnīca pie Ģertrūdes Ābeles, kura mūs ievadīja dārzkopības gudrībās un ierādīja kā notiek augļu koku acošana, ļaujot arī pašiem iemēģināt roku. Otrajā dienas daļā S. Pilskalne iepazīstināja mūs ar Kārķiem un ievērojamiem cilvēkiem, kuru dzimtā vieta ir Kārķi. Devāmies pa nesen Meža dienās izveidoto dabas taku, apskatījām Tautas namu, baznīcu un briežu dārzu. Dienas noslēgumā launagā cienājāmies ar kulinārijas nodarbībā ceptajiem cepumiem. Bija ļoti garšīgi!

Radošo vasaras nodarbību laikā varējām iepazīt pagastus, skolas, sadraudzēties ar jauniem cilvēkiem un gūt jaunas, radošas idejas turpmākajam darbam.

Radosas vasaras nodarbibas_Karki_2 Radosas vasaras nodarbibas_Karki_3

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: