Vērtīgā pieredze Allažos: kā ietaupīt un dabūt vairāk

4 junMūsu projektā bija paredzēts finansējums dabas takas un puķu dobes izveidei, taču, ja katrs sīkums maksā, tad bija nopietni jāizvērtē, ko var atļauties iegādāties. Taču sadarbojoties ar vietējiem uzņēmējiem mums izdosies ne tikai iegādāties nepieciešamo, bet pat ietaupīt līdzekļus, lai iegādātos zāles pļāvēju taku uzturēšanai. Esam ļoti gandarīti par ieguvumu, jo tie ir vairāki simti latu. Esam pateicīgi par ziedotajiem dēļiem, transporta pakalpojumiem melnzemes atvešanai, melnzemi, atsevišķiem stādiem puķudobes iekārtošanai, u.c. papildlīdzekļiem, ko sniedza trīs uzņēmēji un astoņi skolēnu vecāki. Bija arī uzņēmēji, kas, izpētot augsnes virskārtu, sniedza mums praktiskus padomus, kas arī ir liels ieguvums mūsu projekta tapšanas gaitai. Mūsu secinājums – ar cilvēkiem ir jārunā, jāaicina ciemos, jāstāsta par savām vajadzībām un jāstrādā kopā.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: