Vecvecāku iniciatīvas projekts rotaļlaukuma labiekārtošanai Tirzā

SM2S_20__jauniesu rado.d-ca rot.laukuma_TirzaMums jau ir – trīs aktīvas vecmāmiņas un viens darbīgs vectēvs, vēl klāt dažas mammas un tēti un projekts var sākties! Tā, skolotāju mudināta, nosprieda mazā iniciatīvas grupa, lemjot uzdāvināt bērniem jaunas šūpoles un laivu. Par projekta līdzekļiem iegādājās krāsas, paši sameklēja vecu laivu, sarunāja, kas un kā to atjaunos. Pagasta pārvalde palīdzēja nojaukt vecās šūpoles, bet jaunieši un skolas bērni radošo darbnīcu laikā palīdzēja krāsot un atjaunot ierīces rotaļu laukumā. Vecvecāki mācījās rakstīt projektus, jaunieši apguva krāsošanu, un visi kopā mācījās sadarboties. Un mums tas patika! Skolotāja Ligita Trekše

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: