„Vasaras skoliņa” Jaunannā

vasaras skoliņa Jaunannā (2)wNo 3.līdz 28.jūnijam pirmskolas vecuma bērniem notiek nodarbības „Vasaras skoliņā”. Šīs nodarbības aktīvi apmeklē 10 bērni vecumā no 3 līdz 7 gadiem. Skolotājas Svetlanas Pavlovas vadībā bērni zīmē, veido, aplicē, gatavo lellītes, pērlīšu un papīra  virtenes, loka  „origami”, kā arī spēlējas brīvā dabā, un iet pastaigās. Skolotāja Aiva Vilciņa nodarbību dalībniekiem ierāda dejas soļus, māca kustību rotaļas, rotaļdejas. Bērniem ļoti patīk sportiskās aktivitātes: vingrošana ar riņķiem, sacensības bumbu un metamo šķīvīšu mešanā. Inventāru sportiskām nodarbībām, jaunas spēles, krāsojamās grāmatas, puzles esam iegādājušies tieši par šī SFL atbalstītā projekta līdzekļiem.

Vasaras skoliņas nodarbības ir liels atbalsts vecākiem un vecvecākiem, jo bērni tiek iesaistīti aktīvās fiziskās un radošās nodarbībās. Šajā laikā vecāki var plānot savus darbus, zinot , ka bērni ir pieskatīti un drošībā.

Skolotājas rītos sagaida smaidīgus un darboties gribošus mazuļus, kuri priecājas par „Vasaras skoliņas” nodarbībām.

vasaras skoliņa Jaunannā (9).w

Janīna Pužule, projekta direktore

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: