Vārkavas jaunieši vasarā darbojas

DSC_3933wArī vasaras periodā Vārkavas jaunieši aktīvi darbojas savā ciemā, pagastā, novadā. 7.un 8. jūnijā Vārkavas novadā viesojās 1. Latvijas lauku foruma dalībnieki. Prieks, ka Vārkavas pamatskola tika izraudzīta par ciemiņu apmešanās vietu. Direktore Skaidrīte Medne un jauniešu studijas vadītāja Diāna Stubure prezentēja projekta aktivitātes, saņemot  skatītāju aplausus. Sapratām, ka darbojamies godam. Protams, sekoja teātra izrāde un pēc saldā nakts miega no rīta Jauniešu studijas pārstāvji skolas stadionā izvingrināja foruma dalībniekus.

22. jūnijā jaunieši gatavi uzņemt viesu simtus „Līgo vainaga” pasākumā. Pielikumā afiša, laipni gaidīti uz sportiskām aktivitātēm un Vārkavas izzināšanu!

ligovainags2

Skaidrīte Medne, projekta direktore

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: