Vakars ar grāmatu Murmastienes pamatskolā

Lai pārliecinātos, ka grāmatu pasaule ir interesanta un aizraujoša un ka vasaras brīvlaiks ir īstais laiks lasīšanai, jo tā reizē ir arī brīnišķīga atpūta, Murmastienes pamatskolā 5. -9. klasēm 30. maijā notika pasākums ar nakšņošanu skolā „Vakars skolā ar grāmatu”. Pasākums sākās vakarā ar svinīgu atklāšanu. Katra klase saņēma vienu grāmatu, kura vakara gaitā kopīgi bija jālasa, tad jāizveido scenārijs un jāiestudē neliela izrāde, tajā iekļaujot kādu deju vai dziesmu. Lai iestudējums veidotos vēl interesantāks, pēc grāmatu lasīšanas bija jāizskrien orientēšanās trase pa Murmastienes ieliņām, lai atrastu kādu noderīgu lietu savam uzvedumam. Visi skolēni brīnišķīgi pazīst savu ciemu, tāpēc darbiņš ātri un veiksmīgi tika paveikts. Pēc labi padarīta darba, protams, atpūta, ugunskurs un desiņas.

Nemanot pienāca laiks arī izrādēm. Pirmais ieradās omulīgais Vinnijs Pūks ar saviem draugiem no 9. klases. Nez no kuras puses uz slotas atlidoja Mazā raganiņa no 6. klases, 8. klases Boņs bija diezgan pašpārliecināts, jo par visu šai pasaulē notiekošo viņam ir savs viedoklis, Ješka no 7. klases vēlreiz visiem atgādināja, ka pašu rokām absolūti viss ir paveicams, kādu nerātnību zemes virsū centās padarīt arī Velniņi no 5. klases. Katra izrāde tika sveikta skaļiem aplausiem, jo centušies bija visi. Pēc tam mākslinieki varēja izlocīt kājas pašu organizētā diskotēkā.

Rīts atnāca diezgan miegains, bet audzinātāju skaļā bungu rībināšana uzmundrināja jebkuru. Pēc rīta skrējiena apkārt stadionam pamodušies un enerģiski bija visi, jo brokastis tika notiesātas ar lielisku apetīti. Pavisam drīz dzidrā zvaniņa skaņa aicināja uz pēdējām mācību stundām, lai skolēni varētu saņemt savu mācību gada laikā padarītā darba apliecinājumu –  liecību.

Ir sācies tik ļoti gaidītais vasaras brīvlaiks! Lai tas patiešām visiem ir interesants, piedzīvojumiem bagāts! Ceram, ka kādu brīdi par savu draugu vasarā izvelēsieties arī grāmatu!

To visu klātienē vēroja un aktīvi piedalījās Vija Pelse

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: