Tautskolas nodarbības Kusā

tautskolaPiecu mēnešu laikā, kopš darbojas projekts „Tautskola un brīvā laika centrs Kusas pamatskolā”, ir notikušas 95 nodarbības septiņās dažādās tematiskajās darbnīcās. Pavaicāju dažiem apmeklētājiem, kāpēc viņi vakaros, brīvajā laikā, dodas uz skolu? Valda Grigore Lauterē: ,, Iemācīties darboties ar datoru un internetu ieteica man dēls Normunds, jo viņš devās darbā uz Vāciju, bet savu datoru uzdāvināja man. Prombraucot viņš teica:,,Tev noderēs, es nopirkšu Vācijā jaunu datoru, bet tu pamācies kursos un tad mēs varēsim sazināties.” Tā kā Kusas skolā sākās datoru kursi, es arī pieteicos un to nenožēloju, jo mūs māca skolotājs Andris Jansons,viņš katram paskaidro un pamāca, ko nezinām. Tagad esmu daudz ko apguvusi, prieks par to!”

 Dace Cāzere  Zelgauskā:

   „Sapnis uzzīmēt magones  mani aizvilināja uz mākslas nodarbībām Kusas pamatskolā projektā „Tautskola un brīvā laika centrs Kusas pamatskolā”.  Pierunāju arī draudzeni  Ilutu ar viņas dēlu Markusu.  Šīs nodarbības ir ļoti saistošas, mums patīk eksperimenti ar krāsām un ūdeni , varam uzlikt, sapludināt, uzpūst, uzzīmēt savas krāsainās domas uz papīra, un ir prieks par izdevušos galarezultātu – neatkārtojamu mākslas darbu. Ir interesanti iejusties mākslinieka ādā! Rudenī mūsu darbus varēs apskatīt izstādē Aronas bibliotēkā. Paldies skolotājam Agrim Sāram par radošajām nodarbībām , paldies arī citiem nodarbību apmeklētājiem, ka varam iepazīt viņu radošās puses!”

Dzidra Petrova Kusā:

„Apmeklēju daudzas nodarbības, un jūtos fiziski un garīgi mundrāka, jaunāka.Esmu uzlādēta ar pozitīvām emocijām, lai ikdiena būtu vieglāka, ražīgāka, uz dzīvi raudzītos ar optimismu. Īpaši patīk nodarbības „Godi un tradīcijas”, kā mēs tās saucam, kuras vada Iveta Kaparkalēja. Spilgti atceros, kā Meteņos vēlām sniega pikas- jo lielākas, jo labāk, tad vasarā izaugs lielas kāpostgalvas. Tagad skatīšos dārzā, kā mūsu ticējumi piepildās.”

Rudīte Prikule

p.s. Attēlā no kreisās:  Dace Cāzere, Iluta Petrovska, Markuss Prauliņš

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: