Radošais pūznis Tirzā

gitaru d-ca _tirza_04.06.13.Sporta un radošajās darbnīcas Tirzas pamatskolā no 3.-6.jūnijam vasaras brīvlaika sākumu kopā baudīja 28 dažāda vecuma bērni. Darbojās 8 darbnīcas, katrs varēja izpausties pēc paša patikas un interesēm. „Mākslošanas” darbnīcā mācījāmies krāsot un pie reizes palīdzējām labiekārtot rotaļu laukumu pirmsskolas bērniem. Naurim un Raivim teicami padevās darbs ar smilšpapīru, bet Dzintaram, Sigitai, Marinai un vēl dažām meitenēm – krāsošana!

Smilšu darbnīcā veidojām skulptūras un labiekārtojām pludmali. Muzeja darbnīcā gājām ekspedīcijā un evakuējām eksponātus- palīdzējām sagatavot telpu remontam! Mācījāmies spēlēt pludmales volejbolu un peldēt, dejojām „Ča-ča-ča”, spēlējām ģitāras un bungas.

Skolotājiem visvairāk patika, ka visu darījām paši – kopā ar brīvprātīgajiem jauniešiem. Kā arī tas, ka bijām dzīves priecīgi un draudzīgi.

Mēs paši sakām:

  • Izcila nometnīte! Vislabāk patika peldēties, iemācījāmies spēlēt jaunu dziesmu. Jauki pavadījām laiku! (Nauris, Artis, Raivis)
  • Ļoti patika! Piedalījos kokapstrādes darbnīcā- uztaisīju puķīti un mācījos iededzināt. Pusdienas bija ļoti garšīgas! (Dinija)
  • Patika! Ir iespēja palīdzēt citiem, ir interesanti darboties. Krāsoju, peldējos, iemācījos spēlēt ģitāru. (Sigita)
  • Biju muzejā, daudz ko uzzināju par Jāni Misiņu. Krāsoju, peldējos. Manai mazajai māsai arī te patika! (Lelde)
  • Tagad daudz labāk spēlēju volejbolu. (Marina, Vanda, Guna)
  • Foršāk būt te kopā ar citiem, nevis mājas vienam. Vislabāk patika peldēties. Ekspedīcijā redzēju pāvu, uzzināju, kā rūpēties par dzīvniekiem. (Elīna un Monta)
  • Vislabākā nometne kādā esmu bijusi! Iededzināju kokā feniksu, strādāju muzejā un mācīju citiem spēlēt ģitāru! (Ance)

 Kopā ar bērniem priecājās un darbojās brīvprātīgie jaunieši Anete, Rasma, Diāna, Andris, Liāna, Anna, Elizabete, Liene un skolotāji Ligita, Mārcis, Iveta.

p.s.  Šķiet pludmales volejbols ( skolas jauniešu iniciatīva) ir aizrāvis arī citus – nu jau vairākus vakarus atpūtas laukumā pie skolas spēlē bumbu arī pieaugušie.

Atziņas apkopoja Svetlana Ziepniece

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: