Ģimenes skola Kusas multifunkcionālajā centrā

mazuļi wAr SFL atbalstu realizētais biedrības „ARONAS PĪLĀDZIS” projekts „Ģimenes skola” pirmajās nodarbībās pulcējis jaunās ģimenes kopā ar mazulīšiem. Cik interesanti bija vērot, kā mazie bērni darbojās ar savām rociņām un kā viņiem patika plēst avīzi! Pavisam drīz mazajiem bērniem būs viņu vecumam atbilstošas spēles un rotaļlietas, lai viņi varētu aktīvi izzināt pasauli, kamēr māmiņas un tēti ar nodarbību vadītāju Inetu Ieviņu darbosies sevis un savu bērnu izzināšanā, lai pilnveidotu harmonisku saskarsmi ģimenē.

Lūk, dažas vecāku atsauksmes:

„Ļoti izglītojoša un interesanta nodarbība. Patika sarunas pa pāriem, bija interesanti!”/Sigita, Paulas mamma no Kusas/

„Ļoti jauks pasākums mājīgā, nepiespiestā gaisotnē! Liels paldies skolotājai Inetai par iespēju aizdomāties, ieskatīties sevī un sev līdzās esošajos cilvēkos. Cik gan daudz mēs varam uzzināt par citu, pavisam svešu cilvēku, dzirdot no viņa atbildes uz jautājumu, kas tev patīk? Pēc 5 minūšu ilgas sarunas liekas, ka blakussēdētājs ir sens, labs paziņa… Nodarbības laikā aizdomājos, kā gan mēs nereti audzinām savus bērnus pēc sen pieņemtām normām un standartiem, neļaujot bērnam attīstīties kā personībai, kā indivīdam… Ar nepacietību gaidu turpmākās nodarbības!” /Sanita, Keitas Patrīcijas mamma no Madonas/

„Tas ir brīnišķīgs veids, kā ģimenei visai kopā pavadīt pilnvērtīgi laiku, kopā darot patīkamas nodarbes. Var veidot saskarsmi ar cilvēkiem. Mums visiem trijiem patika. Katrs atrada sev noderīgo. Nav ilgi. Pietiekoši, un diena daudzveidīga. Vietējiem nav tālu. Labs veids, kā kļūt saliedētākiem, vairāk pievērsties cits citam. Mierīgi. Ir interese, un tas ir pats galvenais!” /Anita, Madaras mamma no Ozoliem/

„Cilvēks mācās visu mūžu, tāpēc tikties ar gudriem, smaidīgiem, atsaucīgiem cilvēkiem ir ļoti patīkami. Nodarbībā bija iespēja paskatīties uz sevi no malas. Mēs bieži nenovērtējam sevi, bet tikai ieklausāmies kritikā. Biežāk ir jāiet paceltu galvu un lepnam par sevi, saviem bērniem, par savu ģimeni. Mīlēsim sevi, un mēs tiksim mīlēti. Šādas pārdomas man radās pēc pirmās nodarbības „Ģimenes skolā”!”/Inese, Endija mamma no Kusas/

Iveta Kaparkalēja

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: