Brocēnu jaunieši aicina atbalstīt labu darbu darīšanu

Brocēnu jaunieši iesnieguši projektu www.LabieDarbi.lv. Projekta mērķis ir ne tikai iegādāties 25 velosipēdus un to aprīkojumu vienkāršiem velobraucieniem. Tā rezultātā tiks veicināta brīvprātīgā darba popularizēšana jauniešu vidū visā Latvijā, notiks vienaudžu izglītošana, veikti neskaitāmi Latvijas kopienām un iedzīvotājiem nozīmīgi Labie darbi. Lai Brocēnu brīvprātīgie jaunieši varētu ar velosipēdiem braukt arī pie Jums darīt brīvprātīgo darbu, lūdzam nobalsot :http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/Ripojam-ar-velo-labus-darbus-darit.html Lai veselīgi, droši un jauniešiem interesantā veidā brīvprātīgie jaunieši varētu apbraukāt visu Latviju, tieši Tavs balsojums mums ir svarīgs! 

Vēlos pieminēt, ka dalīsimies ar velosipēdiem arī ar citiem Brocēnos! Jau iepriekš lielum lielais PALDIES!

Kristīne Lieldaudziete, Brocēnu brīvprātīgā darba jauniešu grupas koordinatore

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: