Tirzas ziņas: piecus gadus nebiju papļāpājusi ar savu kaimiņieni…

pagalma svetki w21.maija rītā devāmies uz vietu ar ļoti interesantu vēsturi, lai pulcētu ļaudis uz „Pagalma Svētkiem”. Kopā pie vecā kantora Virānē „Virdienās” pulcējās 14 viesi. Šie svētki bija iespēja satikt sen neredzētus draugus vai tuvākus un tālākus kaimiņus. Bija tāda sajūta, ka satikušies cilveki, kam kopā ir labi gan pasēdēt, gan vienam uz otru paskaīties, viņu acīs bija redzams kluss prieks un reizē saviļņojums. Pagalmu pieskandināja bērnu balsis, kuri sniedza nelielu, bet ļoti sirsnīgu koncertu. Tas pozitīvi uzlādēja gan svētku viesus, gan pašus māksliniekus. Turpinājumā iesaistijāmies radošā darbā – krāsojām stikla burciņas, kuras ikviens varēs aplūkot 18.novembra pasākumā Tirzas kultūras namā, kā arī pinām „Tirzas Turzas”. Viesi šo laiku labprāt izmantoja lai parunātos, atcerētos jaunību un atsauktu atmiņā kopīgos darba gadus kolhozā „Virāne”.

Priecē tas, ka cilvēki ir saņēmušies iziet no sava pagalma, aiziet ciemos, redzēt un dzirdēt jaunas lietas. Esam gandarītas, ka varējām dot iespēju cilvēkiem atkal satikties, parunāties un baudīt labu priekšnesumu. Šķīrāmies ar apņemšanos doties braucienā pa pagastu 1.jūnijā un, iespējams, sarīkot līdzīgus svētkus vēlreiz septembrī.

Paldies Jēgeru ģimenei un Vītolu ģimenei par iespēju izmantot „Virdienas” pagalma svētku pasākumam. Mūsu sadarbības partneri un atbalstītāji ir gan atbalsta SFL un Atvērtās sabiedrības fondi , gan mūsu pašu biedrība „”KāpNes”, Tirzas pamatskola un Tirzas pagasta pārvalde.

Projekta koordinatores Anete un Rasma

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: