Pužiņā darbojas ar špaktelēm, krāsām – un sirdi

aprilis-20.Kad chakli pastraadaats, tad ljoti gribas eestNeskatoties uz dažādām ķibelēm, kas radās remonta laikā, nodarbības: „Krāsas, špaktele un otas, darbs mums tīri labi sokas” ir veiksmīgi noslēgušās un rezultātā Puzes pamatskolas puiši var turpināt apgūt jaunas prasmes skaisti izremontētās telpās. Prieks, ka šīs nodarbības apmeklēja gan puiši, gan meitenes, gan daži pieaugušie, kas ne tikai iemācījās ko jaunu, bet dalījās arī savā pieredzē. Ko par nodarbībām saka paši apmeklētāji:

Deniss: Patika darboties individuāli. Iemācījos, kā pareizi remontēt telpas un darboties ar dažādiem materiāliem un instrumentiem.

Ārons: Man patika viss, jo tiešām daudz iemācījos jauna. Jānis bija ļoti labs pasniedzējs, vienmēr visu izskaidroja. Patīk gala iznākums – skaista klase.

Jana: Man ļoti patika nodarbības, jo tur varēja apgūt telpu remontu, kā notīrīt no sienām biezo krīta kārtu, kā aizšpaktelēt plaisas un sagatavot sienu krāsošanai. Patīkami kopā pavadītie brīži mums bija iedibinātais launags, kurā visi dalībnieki kārām mutēm notiesāja to, kas bija pašu sarūpēts – zaptsmaizes, karstmaizītes un tēja. Kamēr mirkli atpūtāmies, no bērniem varēja dzirdēt to, kas dienā no darītā ir paticis, kas nē, jo darbi tomēr sīki, precīzi un netīri. Skatoties šajā brīdī uz padarīto, ir liels gandarījums un prieks par gaišām, tīrām un skaistām telpām. Paldies visiem, ka nenobijās un izturēja līdz galam!

Edijs: Ļoti patika remontēšanas nodarbības. Uzzināju daudz ko jaunu un bija jautri. Kasīt krītu gan bija apnicis ne pa jokam, bet dzīvs vēl esmu. Beigu iznākums remontam ir ļoti izdevies. Vasarā varēšu izremontēt savu istabu.

Klāvs: Man patika šīs nodarbības, jo ieguvu lielu pieredzi remonta veikšanā. Visas zināšanas varēšu izmantot tālāk dzīvē. Pašam prieks par skaistām telpām.

Ilze: Paldies par iespēju piedalīties šādās nodarbībās. Daudz ko iemācījos jaunu un nodarbības bija interesantas.

Agnis: Piedalīšanās nodarbībās bija interesants un vērtīgs piedzīvojums. Uzzināju daudz jauna par špaktelēšanu, krāsošanu. Iegūtās zināšanas varēšu izmantot arī sava dzīvokļa remontam. Paldies organizatoriem un arī rezultāts priecē!

Emīls: Remontdarbi bija interesanti. Varēju iemācīties procesu, kā sagatavot sienu krāsošanai, tas nemaz nav tik vienkārši.

Amanda: Es pirmo reizi piedalījos tik lielā remontā. Man patika krāsot logus un patika arī krāsas smarža. Patika cilvēki, kuri bija apkārt. Vakaros, kad nebija daudz jāmācās, vismaz bija ko darīt. Man patīk palīdzēt citiem un no tā jau iegūstu arī es pati.

Laura: Man remonta nodarbībās patika gandrīz viss, izņemot krīta kasīšanu, tas bija ļoti garlaicīgs process. Visā visumā tas bija foršs un noderīgs pasākums, varēju jautri pavadīt laiku un iegūt jaunas zināšanas remontdarbos.

Betarise: Man patika gandrīz viss, izņemot to, ka palika netīras drēbes. Es iemācījos, kā nokasīt krītu, kā krāsot sienas, logus. Varēja arī daudz smieties, jo kopā darbošanās bija jautra.

Ingus: Patika visi darbi, ko pasniedzējs mācīja, vienīgais trubu kasīšana bija ļoti garlaicīga.

Linda: Visvairāk jau patika strādāt kolektīvā. Patika arī pablēņoties, apsmidzināt ar ūdeni nevis sienu, bet cilvēkus, lai tie domā, ka ir cītīgi strādājuši ar slapjām mugurām. Iemācījos, kā pareizi kasīt krītu no sienām, kā špaktelēt. Ļoti nepatika tas, ka vietām krīts nu nekādi nenāca nost no sienām. Bet tā bija ļoti labs pasākums, arī laba sajūta, ka kādam kaut nedaudz esi palīdzējis.

Visu nodarbības apmeklētāju vārdā gribas teikt lielu, lielu paldies pasniedzējam Jānim Ekšteinam par mācīšanu, par praktisku padomu došanu un par izturību! Paldies arī jāsaka Andrim Kubam, kurš nāca mums talkā un palīdzēja slīpēt klases grīdu, kas gadu gaitā krāsota kārtu kārtām un krāsas slānis bija tik biezs, ka slīpēšana ievilkās četru dienu garumā.

Remontdarbi beigušies, bet projekta darbi turpinās. Šobrīd nodarbību apmeklētāji mācās gatavot mēbeles nodarbībās „Labāk trīsreiz nomēri, nekā darbu pārdari!” pasniedzēja Jāņa Veģa vadībā. Iesākumā taps liels skapis Amatniecības centra pirmajam stāvam, bet pēc tam tiks apgūta prasme modernizēt padomju laika mēbeles.

Ja arī Tevi tas ieinteresēja, tad nāc un pievienojies!

11. Te jau atkal durvis - Agnis kraaso aardurvis 18.Puishi uzzinaaja, kas ir dornis 17.Kopaa jautraak 03.Beatrise censhas nokasiit veco kraasu no griidas 13.Linda sliipee shpakteleeto sienu

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: