„Mazulīšu skola” Tirzā ir klāt!

mazulisu skolina WUz pirmo nodarbību 30.aprīlī brauca, nāca un ar ratiņiem stūmās bērni, viņu mammas un tēti. Patrīcija, Kristīne, Samanta un Jānis iemācījās šļūkt no slidkalniņa, skriet, mētāt bumbas un aizrautīgi smieties! Vecāki sākumā dzīvojās kopā ar bērniem, bet pēc tam devās uz vecāku skoliņu. Mammai Elīna ir 19 gadi un meitai 8 mēneši: „Esmu nogurusi būt mājas diendienā un priecājos par papļāpāšanas iespēju ar citām mammām, parunāties,  kā aug bērni, ko prot, ko var un spēj.”

Noteikti nāksim vēl un aicināsim arī citus uz „Mazulīšu skolu” , citiem gan mīļāk skan „Bēbīšu skola”. Nu ko lietosim abus, būtiskākais, ka spējam atrast laiku un ir interese mācīties, un atpūsties no ikdienas rūpēm. Skolotājas: „Vēl viens jauns izaicinājums, bet ir priecīgi ap sirdi un ir jaunas idejas darbam!”

Skolotājas Inese un Ligita

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: