Datorzinību nodarbības Vijciema pamatskolā

datorapmācības Vijciema pamatskolā martāDatorzinību nodarbības Valkas novada Vijciema pamatskolas praktisko apmācību cikla „Latviskās dzīvesziņas” ietvaros apmeklējuši 6 pieaugušie un 14 bērni. Kā stāsta pasniedzēja Gita Dudele, skolēni dalās grupās, lai katrs varētu strādāt pie sava datora. Četri pieaugušie datorus apgūst no pašiem pamatiem, mācoties strādāt programmā Microsoft Word un izmantot internetu. Ir nepieciešams ilgāks laiks, lai atcerētos dažādas prasmes un iemaņas. Visi jau patstāvīgi spēj rediģēt tekstu, pievienot informāciju vai attēlus no interneta. Pieauguši vēlas apgūt prasmes, lai varētu sazināties ar radiniekiem ārzemēs, lai prastu izgatavot apsveikumus un aizsūtīt citiem. Skolēni par zināšanu apguvi balvā saņem atļauju paspēlēt arī spēlītes, ne tikai vienkāršākās, bet tādas, kurās jāizdomā, piem. vārdi.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: