Brocēni rullē arī erudītu konkursā

eXperiments_2013_finals_foto16_Martins_OttoPar ikgadējā Latvenergo koncerna skolēnu erudīcijas konkursa uzvarētājiem kļuvusi Kurzemes reģiona komanda „AllSix-Team” no Brocēnu vidusskolas. Komandas dalībnieki – skolotāja Anete Milta, komandas kapteine Marta Milta, Rūdis Muša, Alise Bruzinska, Alise Daukste, Karīna Voitova un Viesturs Līdums – kanāla LNT tiešraidē apsteidza savus konkurentus un ieguva ne vien uzvarētāju titulu, bet arī ceļojumu uz Bulgāriju.

Sīvā cīņā otro un trešo vietu dala Limbažu novada ģimnāzijas komanda „Dzintars” un Rīgas Juglas vidusskolas komanda „Džuglas Džasti”. Ceturtajā vietā ierindojas Gulbenes novada valsts ģimnāzijas komanda „Radioaktīvie”, bet piektajā un sestajā vietā Jelgavas Valsts ģimnāzijas komanda „X-rays” un Aglonas vidusskolas komanda „PROtoni”. Tāpat finālisti cīnījās par skatītāju simpātiju balvu – viedtālruni katram dalībniekam, veiksmīgākie izrādījās konkursa uzvarētāji Kurzemnieki.
Foto mirkļi atrodami  http://www.flickr.com/photos/79052745@N04/

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: