Briežuciemā pulcējas, līdzņemot grāmatu un spilventiņu

Nemanot ir pagājuši pieci interesanti mēneši, kas tika piepildīti ar konkursa „Lasu, lasu grāmatiņu” uzdevumiem un aktivitātēm. Mēs lasījām pasakas, teikas, ļāvāmies piedzīvojumu un spoku stāstu burvībai, urbāmies cauri enciklopēdijām, minējām rēbusus, klausījāmies spoku ūjināšanā, pētījām dimantus, mājdzīvniekus, sevi . Ir pienākusi finiša taisne – 29.maijs, kad čaklākie grāmatu lasītāji sajutīs gandarījumu par paveikto – izlasītajām grāmatām. Gandarījums, protams, tiks papildināts ar goda rakstiem un pārsteiguma balviņām.

Ļoti nozīmīgs un vērā ņemams ir arī fakts, ka 29.maijā Latvijā pirmo reizi norisināsies LASĪŠANAS diena. Arī mēs – „Lasu, lasu grāmatiņu” komanda – piedalīsimies šajā projektā – pulksten 12.00 pulcēsimies skolas zālē, paņēmuši līdzi mīļāko grāmatu, spilventiņu vai rotaļlietu un dalīsimies kopējā lasītpriekā. Vai nav lieliski?

Sandra, konkursa “Lasu,lasu grāmatiņu” koordinatore Briežuciema pamatskolā

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: