Briežuciemā mācās, kā amatnieks var būt arī veiksmīgs uzņēmējs

amatnieki maijs 1 25.maijā, sestdienā, lietainā un tāpēc mācībām ideāli piemērotā dienā, Briežuciema pamatskolā notika praktisks uzņēmējdarbības seminārs vietējiem amatniekiem. Zinoša speciālista un uzņēmējdarbības konsultanta Jāņa Baltača vadībā apguvām sākotnējās iemaņas un prasmes un arī atziņas par mazā biznesa uzsākšanu. Seminārā piedalījās gan tādi amatnieki, kuriem jau ir sava “rūpala”, un vajadzīgi konkrēti  padomi un ieteikumi, gan jaunieši, kuriem  ir idejas, bet vajadzīga iedrošināšana un morāls atbalsts. Jānis Baltačs arī piedāvāja amatniekiem turpmāku individuālu sadarbību, lai palīdzētu izstrādāt biznesa plānus vai arī vienkārši palīdzētu ar labu padomu. Cerams, ka amatnieki šo piedāvājumu izmantos.
Pēc semināra noslēguma turpat skolas telpās notika arī  starpnovadu amatnieku saiets, darbu izstāde, pārdošana, kuru savukārt organizēja tautas nams. Diena bija piesātināta ar idejām, jaunām ierosmēm, atziņām.
Pasākumā biedrība “Saulessvece” un biedrība “Sukrums”  amatniekiem stāstīja par SFL atbalstīto aktivitāti – internetveikala izveidi vietējo amatnieku  izstrādājumu pārdošanai un popularizēšanai, kā arī aicināja būt par sadarbības partneriem. Pasākuma viesiem tika dāvinātas projekta vizītkartes ar kontaktinformāciju turpmākai sadarbībai. Balvu novada Tūrisma informācijas centrs, kura vadītāja Ineta Krakupe bija pasākuma viese, ar lielu prieku apsveica mūsu ideju un būs mūsu sadarbības partnere un “labo ziņu kanāls” plašākai idejas publicitātei.

amatnieki maijs w amatbnieki maijs 2

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: