Allažnieki dodas pārgājienā un vāra cirvja kāta zupu

maijs 330.maijā, dienu pirms mācību gada noslēguma, visi Allažu pamatskolas skolēni ar vecākiem (kopā vairāk nekā 150 cilvēki) devās kopīgā pārgājienā. Katrs savā laikā, pa dažādiem maršrutiem un ar dažādu grūtības pakāpi devās ceļā, lai plkst.11.00 satiktos Mežmuižas avotiņos, kur uz ugunskura tika vārīta zupa. Kā jau latviešu tautas pasakā vēstīts, zupu var izvārīt pat no cirvja kāta, ja tik pieliek pa drusciņai klāt šādus tādus labumiņus. To arī skolas saime pierādīja. Milzu katlā tapa “brīvdabas” soļanka, kurā kaut ko, ko nu bija sarūpējusi, pielika katra klase.
Pa ceļam pārgājiena dalībniekus sagaidīja dažādi uzdevumi un pārbaudījumi; pēc tam notika lielā ēšana un kopīgas spēles svaigā gaisā. Pasākums varēja notiks ne vien ar SFL projekta “Nāc līdzi, darīsim kopā”, bet arī ar pedagogu un vecāku atbalstu.

maijs 5 maijs maijs 6 maijs 2

komentāri


Tavs viedoklis ir svarīgs: