Kulinārijas nedēļa Malienā

Kabata_tirdzinaNo 21.-28.martam Malienas Bērnu un Ģimenes atbalsta centra atpūtas telpā „Kabata” norisinājās kulinārijas nedēļa. Tai sekoja piedalīšanās Malienas pagasta Lieldienu tirdziņā. Mūsu uzdevums bija sameklēt interesantas receptes, ko paši varētu pagatavot un ar ko varētu pārsteigt tirdziņa apmeklētājus. Ideju bija dauz un lielas, izvērtējot savas prasmes, vienojāmies par piecām receptēm. Cepām divu veidu rulletes, gatavojām šokolādes desu, īrisu desu un kā firmas izstrādājums bija konfektes „Kabata”.

Bija ļoti patīkami darboties svaigi izremontētā un ar jaunu sadzīves tehniku aprīkotā virtuvītē. Strādājot apdomīgi iekārtotā darba vidē, sajutāmies, kā soli iekāpuši pieaugušo pasaulē. Šī sajūta mums lika būt atbildīgiem un akurātiem.

Gatavošanas process mums raizes nesagādāja, jo gatavojuši dažādus ēdienus bijām jau iepriekš. Satraukumu sajutām, kad tuvojās tirdziņa diena. Iepriekšējā vakarā pirms tirdziņa radās doma: „Pārdevējiem nepieciešami tērpi! ” Tā radās T krekli ar Malienas Bērnu un Ģimenes atbalsta centra logo. Jāatzīst, ka neko tādu agrāk nebijām veidojuši, tādēļ pagāja vairākas vakara stundas, līdz nonācām līdz rezultātam.

Tirgus dienā valdīja uztraukums: Vai mūsu produkciju pirks?  Vai garšos? Bet, kad ap mūsu galdiņu pulcējās smaidīgi pircēji un nāca atkārtoti pirkt mūsu gatavotos gardumus, uztraukums pazuda. Mēs smaidījām un visiem novēlējām – Lai labi garšo!

Lai arī ienākumi no mūsu tirgošanās nebija lieli, toties gandarījums par paveikto bija milzīgs.

Paldies skolotājiem, vecākiem un Sorosa fondam – Latvija par doto iespēju!

Malienas pagasta pamatskolas skolēnu pašpārvalde

Kabata_tirdzins tirdzina_dalibnieki

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: