Fotobums Beverīnas novadā

Beverina foto_I_wGluži tāpat kā pārējās darbīgajās Pārmaiņu skolās arī Beverīnas novadā projekta pasākumi seko cits citam – bērni apmeklē Mazo zinātņu skolu un pēta dabas procesus, jaunieši no pamatskolas pēdējam klasēm piedalās sarunās ar interesantu profesiju pārstāvjiem, kā arī tiekoties ar dažādu jomu speciālistiem uzzina par “lielajā” dzīvē svarīgām lietām – piemēram, kas jaunietim būtu jāzina par bankas pakalpojumiem un cik būtiski nepakļauties ātro kredītu skaļajam vilinājumam. Savukārt Kauguru skolā labas saimniekošanas nodarbībās visi interesenti var apgūt dažādas rokdarbu prasmes un mājsaimniekošanas knifiņus. Projekta darba grupa plānoja turpmākos pasākums, un viss bija kā parasti. Taču tad notikumu mierīgo plūdumu pārtrauca sludinājums par pieteikšanos fotografēšanas nodarbībām. Nodarbību mērķis – parādīt cilvēkiem kā iespējams iegūt skaistas bildes kaut vai ar pašu vienkāršāko “ziepju trauku”.  Bijām pieticīgi plānojuši aptuveni 15 cilvēku lielu grupu, bet saņēmām vairāk nekā 40 pieteikumus! Pirmajā nodarbībā pasniedzējiem – diviem šarmantiem kungiem no Valmieras apkārtnes ar fotografēšanas pieredzi mūža garumā, bija jātiek galā ar trīsdesmit cilvēku lielu auditoriju, ko viņi arī godam paveica. Nu jau tikpat kuplā skaitā notikusi arī otra nodarbība. Lai gan šādā burzmā ne katrs tika pie individuālas konsultācijas savam fotoaparātam, tomēr esam saņēmuši ļoti labas atsauksmes par nodarbībām un dalībnieki ir apņēmības pilni turpināt mācības. Nākamais izaicinājums projekta organizatoriem būs 9. aprīlī, kad paralēli notiks gan ēst gatavošanas nodarbība, gan fotoklase, jo tās tēma ir reportāžas bildēšana – tātad fotografētāji ies un fotografēs ēst gatavotājus.

Linda Krūmiņa

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: