Darbīgā Druviena

Pie mums aktivitātes seko viena otrai, tā ka padalīties ar informāciju laiks atliek vienīgi vakara stundās. Pagājušās nedēļas nogalē kārtējās Amatu centra nodarbības sakrita ar akciju ” Satiec savu meistaru!” , par to drīz būs mazs rakstiņš un foto. Rīt skolas 2. -9. klašu koris dodas uz Vidzemes reģiona skolēnu koru skati Valmierā, jo Gulbenes novadā tika atzīts par vienu no labākajiem koriem. Sestdien notiks ” Biznesa laboratorija” ar Valmieras biznesa inkubatora Gulbenes nodaļas vadītāju Ievu Garjāni. Tā nu svarīgi skolas mācību un interešu izglītības pasākumi mijas ar projekta pasākumiem, kas dzīvi Druvienā dara interesantu un garlaicīgi nav ne mirkli.
Labā ziņa ir arī tā, ka pavasaris pie mums tomēr būs! Šorīt atlidoja vesels bars stārķu, arī dzērves un gulbji ir klāt. Laika ziņas sola atkusni, tātad putni izdzīvos!
Pavasara gaidās – Velga no sniegotās Druvienas

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: