Brocēni gatavojas Lielajai talkai

Brocenos_gatavojamies_Lielajai_3Mūsu Lielās talkas stāsts ir par iedzīvotāju „iekurbulēšanu” un „aktivizēšanu” līdzdarboties Lielajā Talkā 27. aprīlī un izprast, cik nozīmīga ir pilsoniskā līdzdalība un sajūta, ka Brocēni ir MŪSU visu, nevis tikai pašvaldības pilsēta. Tāpēc šogad Brocēnu iedzīvotājus jau pirms Lielās Talkas Brocēnu ielās devās pamudināt aktīvi iesaistīties pilsētas aktivitātēs un arī talkā Brocēnu jaunieši. Ar dažādu aktivitāšu kopumu, Brocēnu jauniešu centrs „Kopā” un Brocēnu jauniešu brīvprātīgā darba grupa „Es savam novadam” veicināja iedzīvotāju personisko atbildību pilsētas un novada attīstīšanā un veidošanā. Aktivitātē „Ko dari Tu, lai Latvija būtu tīra?” Brocēnu brīvprātīgie jaunieši Brocēnu pilsētā uzrunāja iedzīvotājus, kurus aicināja uzrakstīt savu atbildību „ Ko dari Tu, lai tava pilsēta būtu tīra?” uz jauniešu T-krekliem ar marķieriem. T-krekli tika aprakstīti ar iedzīvotāju atbildībām Aktivitātē „Tīra Latvija sākas ar Tevi!” jaunieši ar velosipēdiem devās Brocēnu pilsētas un tās apkārtnes teritorijā un ar velopasta palīdzību izdalīja 250 iedzīvotājiem personisku uzaicinājumu piedalīties Lielajā Talkā Brocēnos, tika izveidota Lielās Talkas punktu karte, iesaistot iedzīvotājus kartes veidošanā un ideju apkopošanā, organizētas Radošās darbnīcas „Tīri pa tīro!”, kurās bija iespēja ikvienam gravēt stiklā, dedzināt kokā, rakstīt pateicības vēstules talkotājiem, kuras tie saņems talkošanas dienā, gleznot lielformāta gleznas, dekupēt un gatavot aproces no PET pudelēm. Paralēli šīm aktivitātēm Brocēnu iedzīvotajiem ir iespēja piedalīties foto konkursā „Tīri Brocēni sākas ar Tevi!”. Konkursa uzvarētājs tiks noteikts pēc balsojuma interneta vidē. Jāatzīmē, ka arī pašu pasākuma organizatoru: jauniešu iniciatīva šogad piedalīties Lielajā Talkā ir daudz lielāka nekā citus gadus, tā kā varam secināt, ka Lielā Talka Brocēnos šogad būs izdevusies!

Brocenos_gatavojamies_Lielajai_6 Brocenos_gatavojamies_Lielajai_20 Brocenos_gatavojamies_Lielajai_28 Brocenos_gatavojamies_Lielajai_35 Brocenos_gatavojamies_Lielajai_42 Brocenos_gatavojamies_Lielajai_46 Brocenos_gatavojamies_Lielajai_47

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: