Ziemas sporta diena Virgas muižas parkā

sleposana 423.februāra pēcpusdienā Virgas muižas parkā notika ziemas sporta diena. Pasākuma iniciatore bija Virgas pamatskolas sporta skolotāja Aija Vainovska. SFL projekta ietvaros skola saņēma jaunas slēpes, kuras šajā dienā tika arī iemēģinātas. Sporta dienas aktivitātēs  piedalījās dalībnieki no 3 līdz 70 gadiem. Šo dienu kopā pavadīja ģimenes, draugi un vienkārši sporta mīļotāji. Gan maziem, gan lieliem noskaņojums bija priecīgs un arī acis spīdēja – gan no draudzīgās sportošanas, gan no vienkārša kopā būšanas prieka.  Kad lielie jau  pagura, pats jaunākais slēpotājs vēl staigāja ar nūjām un prasīja mammai un tētim, lai pieliek viņam slēpes, jo viņš vēl grib slēpot. Nobeigumā sporta dienas dalībnieki kopīgi pulcējās ap ugunskuru, lai ceptu desiņas,  baudītu siltu tēju un  citus gardumus.

sleposana 1 sleposana 2 sleposana 3 sleposana

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: